KONTAKT

Zapraszamy Państwa do Naszej siedziby na ulicy Potulickiej 5/u2. Chętnie spotkamy się z Państwem i w miłej atmosferze opowiemy o lokalnym rynku nieruchomości, panujących na Nim zasadach i zwyczajach. Chcemy być Państwa przewodnikiem i partnerem w świecie Nieruchomości.

Witaj w biurze nieruchomości! Jesteśmy zawsze gotowi, by pomóc Ci w znalezieniu idealnego miejsca do zamieszkania lub w sprzedaży Twojej nieruchomości. Skontaktuj się z nami, a nasz doświadczony zespół odpowie na Twoje pytania i udzieli Ci niezbędnych informacji.

Możesz skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Wypełnij formularz i opisz swoje potrzeby, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe. Jeśli wolisz, możesz też do nas zadzwonić lub napisać wiadomość e-mail.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 17:00. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania związane z nieruchomościami oraz umówimy się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na Twój kontakt!

☎  733 025 700
  biuro@krawiecnieruchomosci.pl

Krawiec Nieruchomości - Biuro Nieruchomości Szczecin
ul. Potulicka 5/u2
70-234 Szczecin
NIP: 85 131 85 121

 

Copyrights © Krawiec Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone.